مسئولان سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان کرمانشاه از اقدام خیرخواهانه سرباز وظیفه هنگ مرزی پاوه در آزادی یک زندانی تقدیر کردند.

مسئولان سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان کرمانشاه از اقدام خیرخواهانه سرباز وظیفه هنگ مرزی پاوه در آزادی یک زندانی تقدیر کردند.

رضا نوازش، سرباز هنگ مرزی پاوه اخیراً با جمع‌آوری و پس انداز حقوق ماهیانه خود توانست یکی از زندانیان جرایم مالی را از زندان مرکزی کرمانشاه آزاد نماید.

الواری رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان کرمانشاه در مراسم تقدیر از این سرباز با اشاره به آیات قرآن کریم و روایات ائمه اطهار (ع) اقدام صورت گرفته را بسیار با ارزش دانست و افزود: وقتی یک سرباز وظیفه با جمع آوری حقوق ماهیانه خود یک زندانی جرایم مالی را آزاد می‌کند مطمئناً ارزش کارش چند برابر است.

وی افزود: این اقدام خیرخواهانه نشان می‌دهد که سربازان این مرز و بوم، سربازانی در طراز انقلاب اسلامی هستند که علاوه بر حافظ امنیت کشور در پی خدمت به خلق و کسب رضای الهی نیز می‌باشند.

رضا نوازش نیز علت اقدام خیرخواهانه خود را خدمت به خلق و کسب رضای الهی عنوان داشت و افزود: در نقاط مرزی به علت سختی کار و دلتنگی، به افراد دربند و نیازمند فکر می‌کردم که باعث شد تصمیم به اجرای چنین کاری بگیرم.

در این مراسم، محمدی معاون قضایی سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان و موسوی دادستان نظامی کرمانشاه حضور داشتند و در پایان با اعطای هدیه و لوح از این سرباز خیرخواه تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است استوار دوم وظیفه رضا نوازش متولد سال ۱۳۷۱ و دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع است.