خراسان شمالی معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: تغییر در هر منصب مدیریتی ممکن است رخ دهد لذا قبول مسئولیت در هر سنگری و زیر سایه این نظام فقط خدمتگزاری به مردم و حل مشکلات آنان است.

غلامرضا هوائی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی استان که ۲۳ فروردین ماه در محل استانداری برگزار شد، افزود: خراسان شمالی از استان های مهم و تأثیرگذار به ویژه در حوزه سرمایه گذاری، داشتن مرز و همجواری با خراسان رضوی است.

وی بر حل مشکلات حوزه راه استان تاکید و خاطرنشان کرد: نقش هماهنگی بین راهداری و راه و شهرسازی در اتمام پروژه ها در این استان مهم است زیرا به رغم تلاش های بسیار این اتفاق در استان کمرنگ رخ داده است.

وی خطاب به مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان خواستار اجرایی شدن مطالبات و انتظارات این حوزه شد و افزود: اتمام باند دوم محور اسفراین به بجنورد، اتمام محور میامی و سنخواست، اتمام محور پرسه سو به غلامان و ‌بجنورد، مسکن مهر و استفاده از ظرفیت های مرز از مطالبات به حق مردم این استان است که باید مورد پیگیری قرار گیرد.

در ادامه این آیین معاون حقوقی امور مجلس و استانهای وزارت راه و شهرسازی به صورت ویدئو کنفرانس نیز گفت: مسکن مهر و طرح اقدام ملی باید در استان با جدیت بیشتری انجام شود.

مهران کفاش تصریح کرد: خراسان شمالی را در اتمام پروژه ها به صورت ویژه خواهیم دید اما تمامی پروژه های باقی مانده باید در سال‌جاری به اتمام برسد.

گفتنی است در این مراسم با حضور معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی، قاسم قاسمی به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی خراسان شمالی معارفه و از زحمات سید عبدالمجید نژادصفوی، مدیرکل اسبق راه و شهرسازی استان تقدیر شد.